DOGOTERAPIA
15 maja po raz ostatni w tym roku szkolnym gościliśmy sympatyczną, przyjazną i wesołą znajomą – Kami. Można się było do niej przytulić, pobawić oraz wydać proste komendy. Chętnie słuchała i radosnym machaniem ogona aprobowała zabawy z dziećmi. Niepostrzeżenie upłynął nam czas spotkania z pieskiem. Do zobaczenia Kami w przyszłym roku szkolnym.