GMINNY KONKURS RECYTATORSKI
XII Gminny Konkurs Recytatorski
W dniu 20 maja 2026 r. w naszej szkole odbył się XII Gminny Konkurs Recytatorski, podczas którego uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności interpretacji poezji. Wydarzenie było okazją do odkrywania młodych talentów oraz rozwijania pasji do literatury
i sztuki słowa.
Po wysłuchaniu wszystkich prezentacji jury wyłoniło Mistrzów Recytacji
w poszczególnych kategoriach wiekowych:
• klasy I–II – Weronika Meksuła
• klasy III–IV – Maria Chudzik
• klasy V–VI – Ewa Karczmarz
• klasy VII–VIII – Zuzanna Mazur
Serdecznie gratulujemy laureatkom oraz wszystkim uczestnikom konkursu za piękne występy, zaangażowanie i odwagę sceniczną. Dziękujemy nauczycielom i rodzicom
za wsparcie młodych recytatorów oraz przygotowanie uczniów do konkursu.