LEKCJA HISTORII
21 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce, której celem było zwiedzanie Państwowego Muzeum na Majdanku w Lublinie.
Poznali historię obozu koncentracyjnego, dowiedzieli się, jak wyglądało codzienne życie więźniów, obejrzeli wystawę ubrań i przedmiotów codziennego użytku. Podczas zwiedzania uczniowie obejrzeli baraki, w których mieszkali więźniowie, budynki gospodarcze oraz Mauzoleum poświęcone pamięci ofiar obozu.